Geçtiğimiz aylarda açıklama yapan Minecraft ışın izleme teknolojisi desteğine kavuştuğu söylendi. RTX destekli sürümü bu hafta yayımlanacak.

Minecraft, Xbox Insider üzerinden açık beta sürecine girecek. İlk olarak karşımıza 2009 yılında çıkan ve 2011 yılında tam sürüm şeklinde yayımlanan Minecraft geçtiğimiz senelere rağmen hâlâ milyonlarca oyuncusu bulunuyor. Minecraft, oyun içerisinde dilediğimizi yapmakta özgür olduğumuz için bugünkü popülerliğine ulaştı.

RTX’li Minecraft bu hafta çıkıyor:

Geçtiğimiz aylarda Minecraft ve oyuncuları için büyük bir önem taşıyan gelişme yaşandı. NVIDIA’nın RTX ekran kartlarında sunmuş olduğu ‘ışın izleme teknolojisinin’ artık Minecraft desteği geleceğini açıkladılar. Minecraft Perşembe günü açık beta sürecine girecek.

Minecraft’ın RTX desteği, 16 Nisan Perşembe günü Xbox Insider da açık betaya geçecek. Minecraft’a yeni bir tat katacak olan ücretsiz ışın izleme teknolojisi, oyuna gerçekçi yansımalar, gölgeler, ışıklandırmalar ve daha bir çok özellik katacak.

Lakin ışın izleme teknolojisi ile oynamayı çok istiyorsanız yapmanız gerek tek bir şey var NVIDIA RTX ekran kartı sahip olmalısınız.

 

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz