VPN, Bilgisayarların ve telefonların hayatlarımıza girmesiyle birlikte en fazla kullandığımız uygulamalar arasına girdi. Bu tür uygulamalar genelikle yasaklı sitelere ve erişim kısıtlaması almış sitelere girmemizi sağlar. İnternette birden fazla VPN uygulaması var. Bu uygulamaları bilgisayarınızdan veya mobil cihazlarda kullanabilirsiniz. Gelin daha fazla uzatmadan listemize geçelim.

En İyi VPN Uygulamaları

1 – Speedify

Ücretiz VPN hizmetlerinde en büyük sorun hız limitidir. Speedify hız limiti konusunda çok cömerttir. Kimliğimizi gizli tutan Speedify Instagram, Youtube ve Facebook gibi sosyal medya sitelerinde sağlam hizmet sunmakta. 30’dan fazla sunucu desteği veriyor. Speedify bağlantı hızını en kaliteli seviyede tutmakta. Uygulamanın en kötü yanı bir aylık vermiş olduğu ücretsiz sürümünde 1 GB kota sağlaması. Bu uygulama Windows, Mac, İOS ve Android sistemlerde kullanabilirsiniz.

2 – Windscribe

Windscribe, Bu listemizin en sağlam VPN uygulaması. En yüksek seviyedeki güvenlik ve yüksek kotası sayesinde adını çok sık duyuyoruz. Aylık 10 GB kota sağlayan bu uygulama 5’den fazla ülke değiştire biliyorsunuz. Ayrıca Twitter’dan menitonlarsanız 10 GB kotanıza ek 5 GB ve davet ettiğiniz her kişi için 1 GB ek kota kazanırsınız. Windscribe, reklam engelleme ve güvenlik duvarı hizmeti de sunuyor.

3 – TunnelBear

Şimdiyse geldik listemizin en son uygulamasına. Eğer aradığınız VPN hizmeti hem hızlı hem de kolay arayüzlü olsun istiyor iseniz internette dünyasında TunnelBear kadar kolay kullanılabilinen bir VPN uygulaması bulmanız çok zordur emin olabilirsiniz. 20‘den falza ülkeden bağlanma seçeneği sunmaktadır. 1000 adet sunucudan fazla ve 5 cihaza kadar kullanım olanağı sunan TunnelBear, ücretsiz ve ücretli sürümleri mevcut. İki versiyon arasındaki en büyük fark ise kotasıdır. Eğer ücretsiz versiyonu seçerseniz aylık 500 MB‘lık bir kotaya sahip olursunuz.

1 Yorum

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz