YouTube Music 2015 yılında Youtube’nin geliştirmiş olduğu music uygulaması, çok kısa bir süre içinde milyonlarca kitleye ulaştı. 77 Farklı ülkede faaliyet gösteren uygulama sayesinde kullanıcılar milyonlarca müziği cihazlarından dinleyebilmektedir. Başta Android ve İOS işletim sistemleri olmak üzere birçok alanda kullanıcıyla bulaşan uygulama, günümüzün en popüler müzik uygulamalarından biridir. Peki söz konusu uygulama müzik severlere hangi özellikleri sunmaktadır? prki YouTube Music uygulamasını kullanabilmek için ne kadar ücret ödememiz gerekmektedir? Müzik severler tarafından merak edilen bu soruların yanıtını gelin birlikte inceleyelim.

YouTube Music Uygulamasının Özellikleri

Youtube platformu tarafından 2015 yılında piyasaya sürülen ve kısa süre içerisinde milyonlarca kullanıcıya ulaşan uygulama, günümüzün en popüler müzik uygulamaları arasında yer almaktadır. Peki YouTube Music uygulamasının özellikleri nelerdir?

Arka Planda Çalışan Uygulama

Geniş arşiviyle birlikte müzik severlerin dikkatini çeken uygulama, Android ve İOS işletim sistemlerinde yer almaktadır. Uygulamanın en büyük özelliklerinden biri de arka planda çalışmaya devam etmesidir. Cihazın ekran kilidi kapansa dahi, müzik dinlemeye devam edebilirsiniz.

Reklamlar Sizi Sıkmasın

Günümüzde birçok müzik uygulamasında ne yazık ki reklamlar mevcuttur. Bu durum çok can sıkıcıdır bu durumdan kurtulmak için ise YouTube Music Premium paketini satın almamız gerekiyor. Söz konusu olan bu paket ile milyonlarca şarkıyı reklamlar olmadan dinleyebilirsiniz.

Dilediğiniz Yerde Müzik Keyfi

YouTube Music Premium paketi sayesinde en sevdiğiniz müzikleri telefonunuza yükleyerek herhangi bir internet bağlantısına gerek gerek olmadan istediğiniz kadar dinleyebilirsiniz.

YouTube Music Premium Paketi Ne Kadar?

Kısa bir zaman içerisinde milyonlarca kullanıcıya ulaşan ve 77 farklı ülkede hizmet veren YouTube Music kullanıcılara birbirinden güzel imkanlar sunmaktadır. Söz konusu olan bu uygulamayı reklam olmadan kullanmak ve herhangi bir internet gerek kalmadan müzik dinlemek isteyen herkesin YouTube Music Premium paketini satın alması gerekmektedir.

Standart kullanıcılar ile aile paketini satın almak isteyen kullanıcılar söz konusu uygulamayı 1 ay denerken, öğrenciler ise 3 ay boyunca herhangi bir ücret ödemeden uygulamayı kullanmaktadır. Standart pakete üye olmak isteyen müzik severler aylık 14 TL ödeme yapması gerekmektedir.

Aile paketini satın almak ve 5 kişiyle birlikte söz konusu servisi kullanmak isteyen kullanıcılar aylık olarak 21 TL ödeme yapması gerekmektedir. Öğrenci olduğunu kanıtlayan bireyler ise söz konusu uygulamayı sadece 7 TL ödeyerek kullanabilmektedir.

2 YORUMLAR

  1. Premium aile üyesiyim.. Video özelliğini smart tv ve telefonumda kullanıyorum.. Müzik uygulamasını denemedim daha.. Bilgi sahibi olmuş oldum teşeklürler..

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz